سوالات متداول

به تمام سوالات خود پاسخ دهید

خرید و بازپرداخت

از زمانی که شما درآزمون آنلاین شرکت کردید حداقل سه هفته و حداکثر دو هفته بعد گواهینامه شما ارسال میگردد.
مدارک مرکز استادان در سطح مدارک کوتاه مدت است. مانند مدارک فنی حرفه ای.تاکنون کلیه کسانی که از دوره ها استفاده کرده اند در سازمان خود ارائه داده و از آن استفاده نموده اند. شما می توانید جهت اطلاع بیشتر نمونه مدارک را از سایت گرفته از سازمان خود پرسو جو کنید.
خیر. پس از بررسی نمره آزمون شما توسط استاد دوره، اگر قبول نشده باشید بایدمحتوای دوره را مطالعه و با آمادگی بیشتری در آزمون بعدی شرکت کنید. در سامانه lms سه آزمون تستی برای شما فعال است . چنانچه در هیچ یک از آزمونها نتوانید نمره لازم را کسب کنید. لازم است با پشتیبان آموزشی خود تماس بگیرید و پس از بر طرف شدن سوالات و مشکلات شما وتسلط بر محتوای آموزشی طبق در خواست یک آزمون جدید بر روی سامانه برای شما فعال می شود تا انشاا… قبول شوید.

دوره های آموزشی

شما پس از ثبت نام در یکی از رشته های مرکز بسته آموزشی دوره خود را درب منزل تحویل میگیرید و شهریه دوره را به صورت آنلاین هم پرداخت نمایید. پس از مطالعه جزوات و منابع درسی رشته خود، در آزمون آنلاین موجود در بسته ها و یا آزمون آنلاین سامانه شرکت کرده تا ارزشیابی شوید پس ازقبولی در آزمون، گواهینامه شما صادر و با پست ارسال می گردد.
افراد خارج از کشور می توانند از طریق واریز وجه به حساب سایت استادان ویزا کارت و ارایه رسید آن به موسسه نسبت به ثبت خود اقدام کنند، محتوای آموزشی آنها از طریق ایمیل بلافاصله به دستتان می رسد و بسته فیزیکی نیز به آدرس یکی از اقوام ایشان در ایران ارسال می شود و یا با هزینه مجزا به هر کجا در سراسر دنیا ، که خواستید ارسال خواهد شد .
در روش الکترونیکی یا مجازی کارآموز کتب و جزوات مربوط به دوره خود را به صورت EBOOK یا همان فایلهای پی دی اف دریافت میکند. دانشپذیر این جزوات و منابع و فایلهای مولتی مدیا را مطالعه و مشاهده می نماید و بعد از آن در آزمون آنلاین شرکت می کنید . ضمنا دوره های مولتی مدیا و فیلم نیز در برخی دوره ها موجود است.اساتید مربوطه پس از بررسی آزمون نمره را به همکاران ما اعلام می نمایند و در صورت قبولی، گواهینامه برای دانشپذیر صادر و ارسال میگردد.
شما تمامی سوالات خود را به صورت مکتوب برای ما نوشته و از طریق ایمیل مرکز و یا قسمت رفع اشکال در سایت ارسال می کنید اساتید ما در اولین فرصت به شما پاسخ های مورد نیاز را ارائه خواهند کرد.

Didn't find the answer?